Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy korom...

Ez normális, hogy korom ellenére a sokkal idősebbekre bukok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, rá se nézek a korombeli fiúkra. Az összes osztálytársnőm áradozik a fiú ismerőseinkről, hogy "juj milyen jól néz ki" stb.. Nekem ez meg sem fordul a fejemben. A 25-35 éves férfiak jönnek be. Kicsit meg vagyok ijedve magamtól, nem tudom, mièrt van ez. Valaki hasonló helyzetben van? Tipp, ötlet, tanács, hogy mi lehet az oka? (Apukám van, és nagyon jó a kapcsolatom vele, úgyhogy légyszíves ne hozzátok fel ezt a dolgot, h az apukámat akarom pótolni vele, vagy valami ilyesmi.) Köszi a válaszokat!

2015. dec. 23. 04:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát... még, ha 15 évest keresnél, nem lenne gond.

De 35 évest? Mit akarsz vele? Eleve büntetik is, még várnotok is kellene egymásra.

A fiatal lányok általában idősebb fiúkat keresnek - na de ennyivel idősebbet?

2015. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja ez nagyon sok és nem normális
2015. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyugi, semmi komolyra nem gondolok..csak úgy értem, hogy őket jobban megnézem a korombeliek vagy a csak pár évvel idősebbek helyett.
2015. dec. 23. 11:21
 4/10 anonim válasza:
Nagy kene mi? :D
2015. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert egy 18 évesnek nem lehet nagy?
2015. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát.. ismertem hozzád hasonlót, aki 13 évesen a 25 éves pasikat szédítgette, illetve engem (akkor 19) próbált. Ne akarj hozzá hasonlítani, kérlek :)
2015. dec. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszöntem az üzenetáradatot, de nem kérek belőle többet.
2016. júl. 2. 19:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyesek úgy tűnik nem értették a kérdést. Egyáltalán nem volt szó benne "szédítgetésről", mert nem is mernék kezdeményezni, egy, kettő nem vagyok ribizli. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nálam az, hogy őket szoktam megnézni a korombeli fiúk helyett, nem egyenlő azzal, hogy szédítgetem őket, kavarok velük. Ez már egy teljesen más kategória. Másrészt meg farokméretről sem volt egyáltalán szó, nem tudom h néhány ember miről beszel farokméretről egy 13 éves ügyében. Reménykedve abban, hogy létezik még olyan ember, aki normális válaszokat tud adni, félve felteszem a kérdést: Egyértelműen megszavaztátok, hogy nem normális. Mit lehetne tenni akkor ez ellen, forduljak valakihez, vagy hagyjam, kinövöm?
2016. júl. 3. 03:20
 9/10 anonim válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2019. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó esetben kinövöd.

Egyébként valamilyen szinten természetes, mert minden nő a törzsfőnököt akarja.

Vagyis egy olyan férfit, aki határozott, biztos pozícióban van és mindig ő irányítja a helyzetet.

Az meg nem fiatal.

2019. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!