Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi ideig őrzik a postán a...

Mennyi ideig őrzik a postán a küldeményt?

Figyelt kérdés
16 napja rendeltem Kínából (aliexpressről) egy csomagot, postai szállítással. Szállítási időnek 39-59 nap van megadva. A probléma csak annyi, hogy én kolis vagyok Pesten és a koliba rendeltem, mert én ezzel az idővel számoltam, azonban most dec.31-éig itthon vagyok. A csomag nyomkövetése szerint pedig a mai napon megérkezett Budapestre a postára. Az érdekelne, hogy ha én csak jan 1-jén (10 nap múlva) tudom átvenni, akkor ott lesz még a postán?

2015. dec. 23. 15:29
 1/8 A kérdező kommentje:

Pontosítok, azt írja, hogy:

" 2015.12.23

12:08 Budapest 112 posta

Küldemény információ:

Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered "

2015. dec. 23. 15:36
 2/8 anonim válasza:
"A postán maradóra címzett küldemény érkezéséről a címzettet a posta nem értesíti, azonban a küldemény átvételét a jogszabályban rögzítettek szerint 30 napig biztosítjuk"
2015. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos hogy ez postán maradó küldemény. :S Még soha nem rendeltem, ezért érdekelne. Ha nem postán maradó, akkor mennyi ideig őrzik? Nyilván hagy értesítést, hogy nem voltam a címen, amikor próbálták kézbesíteni. Azzal mennyi ideig tudom átvenni a postán?
2015. dec. 23. 16:43
 4/8 anonim válasza:
5-10 munkanap a küldemény típusától függően.
2015. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez mitől függ pontosan? Ez egy 10×10×10 cm-es, 0,090kg-os csomag.
2015. dec. 23. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Mér tán ki akarod rabolni ?? :D ,am 24 órán keresztül vannak a postánál a biztonsági őrök
2015. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ,bocs másik kérdéshez akartam ,írni ,de a kérdésedre vissza térve: Lehet pénzért kérni ,hogy tovább tartsák meg ,de ez is sok mindentől függ ,de asszem 1hétig tartják meg max. ,bár nekem már volt olyan ,hogy amikor elküldték ,akkor szoltak (a küldők),1nap múlva megérkezett a postára ,de aznap nem tudtam elmenni ,és másnapra vissza küldték :|
2015. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Holnap felhívhatod őket délelőtt.

2015. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!