Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi lett a Mensa netes...

Mennyi lett a Mensa netes tesztjén az IQ-tok, és ez a teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Bőven nem vagyok még 17 se, és ma töltöttem ki. 116 lett. Ez mennyire számít jónak vagy rossznak? Nektek mennyi lett? Kort is pls!

2015. dec. 23. 22:38
1 2
 11/13 Spilerke ***** válasza:
#8 Köszönöm, már kezdtem aggódni. Egyébként én olvastam valahol, hogy brit tudósok szerint még felnőtt korban is nőhet, illetve csökkenhet az IQ színt. Hogy ez mennyire igaz azt már nem tudom, de szerintem a te korodban még simán edzhető.
2015. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A matek szak pont hogy nagyon is erősíthet az elért pontszámon. Az ilyen IQ tesztek elsősorban asszociációs, és logikai feladatokból állnak, ezeket a készségeket pedig a matematika erősen fejleszti.
2015. dec. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálam mindig kiakad, csak az jön az eredményben, hogy 125 feletti :(

El kell mennem egyszer, hogy megtudjam a pontos eredményt végre.

2016. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!