Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik egyetetem a jobb? A...

Melyik egyetetem a jobb? A Metropolitan (Budapest), vagy a Kaposvári Művészeti?

Figyelt kérdés

Kommunikációra szeretnék menni amúgy.

Az érdekelne a legjobban, hogy melyikbe könnyebb bejutni. Mi a véleményetek róla, mi, hogy működik stb... stb.. Amit csak tudtok írjatok!:)



2015. dec. 25. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
(Gépelési hiba, sajnálom: Egyetem*
2015. dec. 25. 16:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, a Kaposvárit nem ismerem, így összehasonlítást nem tudok adni, de a metropolitanra volt osztálytársam bejutott könnyedén.


Ha már eldöntötted, hogy ilyen irányba mész tovább nem akarlak lebeszélni róla, de ha még nem vagy biztos a dologban, a helyedben kutatnék még, hátha érdekel valami más is!

2015. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezt sokan mondják is.:).

De én nem fotós, vagy ahhoz hasonló szeretnék lenni, hanem kiadvány-szerkesztő. Pontosabban a könyvelőhöz hasonló, ám néhol sokkal többet kereső (könyv) szerkesztő. Tehát a nyers formátumú könyveket szeretném kiadásra-készre elkészíteni. Tőlem messze áll a fotózás, mármint.. Nem annyira szeretem, de én sem tudok ellenállni a természet-fotókért.

De szívesen dolgoznék rádióknál vagy tévéknél is. De az A lehetőség nekem jobban tetszik.

2015. dec. 25. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!