Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Irnátok nekem könyveket tiniknek?

Marhát Antónia kérdése:

Irnátok nekem könyveket tiniknek?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretném adni egy barátnőmnek, ha lehet ne legyen nagyon drága. A szerelmes regényeket szereti(15/lány).

2015. dec. 14. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok annyira képben, de van A Szent Johanna gimi, ami népszerű mostanában, esetleg Alkonyat könyvek, Vámpírnaplók, stb.

Ezen a linken keresgélhetsz:

[link]


Engem ez megfogott, bár én nem vagyok már 15.:

[link]

2015. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én 14 vagyok, sok hasonló könxvet olvastam már. Amit ajánlok:

-Leiner Laura: A Szent Johanna gimi

-Leiner Laura többi könyve (címeket nem tudok, csak az egyik barátnőm nagyon odavolt értük)

-Kalapos Éva: D.A.C. (sorozat)

-Lol könyvek, pl.: Szívzűrterápia strébereknek, Mire jó a rosszfiú?, Segítség youtube sztár lettem, Kivédhetetlen szerelem, Cinder és Ella, Vakrandi a végzettel, Rocksztárt kaptam karácsonyra. A többit nem olvastam, de ha utánanézel, szerintem még párat találsz.

-kicsit drámásabb, de nagyon nagyon szép és nagyon nagyon jó: Rainbow Rowell: Eleanor és Park


Ennyi. Remélem tudtam segíteni. :)

2015. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az útvesztő

Az útvesztő 2. Tűzpróba

Az útvesztő 3. Halálkúra

Az útvesztő előzmény kötetének 1. része Halálparancs

2015. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dórip válasza:
Esetleg a Vörös pöttyös könyvek közül válogass... De Leiner Laura regényei is nagyon jók vagy John Green és Gayle Formann könyvei...én 14 vagyok és ezek a kedvenceim :)
2015. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is nagyon ajánlom Leiner Laura könyveit, de a Szent Johanna gimi az sorozat és úgy jó, ha mind megvan, az pedig elég nagy ajándék lenne(8 kötet).

A mostani sorozata szintén sok(eddig 3 rész és még jönnek újak), úgyhogy az Akkor szakítsunk és a Bábel című könyvet ajánlom. Mindkettő tiniknek szóló, de természetesen egy felnőtt is élvezheti(pl.anyukám).

Emellett a LOL könyveket ajánlom még(pl.Mire jó a rosszfiú?, Rocksztárt kaptam karácsonyra, Segítség Youtube sztár lettem! stb.)

John Green: Csillagainkban a hiba - nem kimondottan tinikönyv, de szerintem nagyon elgondolkodtató és izgalmas könyv.

Én az Alexandrában vettem két könyvet(Bombasiker, Vajon létezik szerelem első látásra?), ezek nem olyan nagyon ismert kötetek, de én nem tudtam abbahagyni az olvasásukat, ráadásul előbbi akciósan 1000 Ft alatt volt.

Sok sikert a vásárláshoz!

2015. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jacqueline Wilson minden könyve
2016. jan. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Márai: A gyertyák csonkig égnek. Örökös tanulságokat és az életről való fontos gondolkodást fog megtapasztalni belőle.
2016. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Janka Sikovna válasza:

Tépődések (Molnár Tóni)

Nem regény, hanem drámák, de kamaszos, és az élet nagy kérdéseiről szól, szóval pont olyan ajándékba adós könyv, amit az ember nem csak egyszer olvas el.

2017. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!