Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen színű a...

Szerintetek milyen színű a szemem? 😁 Nemtudom eldönteni. (Kép)

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 26. 20:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na jó,bocsi hogy mindent kommentálok😂 abbahagytam
2015. dec. 26. 20:22
 12/19 Glacierous ***** válasza:
Szürke.
2015. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti elég nehéz eldönteni. De az tény, hogy a szürke, kék és zöld szín van benne jelen.

Ha ez vigasztal: a szemek közül, amiket itt néztem, eddig ez a legkékebb.

Én bevallom, hogy szürkés zöldre tippelnék. És valóban van benne elég sok helyen zöld. Viszont a sötétebb színek a kékhez közelítenek elég erősen.

Szóval olyan zöldes kék. Meg lehetne számolni, hogy melyikből van több. De szerintem lényegtelen. Nekem zöld, de nem az számít, hogy én mit mondok.

2015. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hú hát itt elég sok és különféle válasz született,szóval még minsig nemtudom,de azért köszönöm a válaszokat😄

Aszthiszem ha megkérdezik azt mondom hogy szürkészöldeskék😁

2015. dec. 26. 20:42
 15/19 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy fénykép alapján sosem lehet hitelt érdemlően eldöntetni egy ilyen kérdést, mert a fényképek sokszor nem valósághűen adják vissza a színeket. Ha a gép rosszul állítja be a fehéregyensúlyt, akkor a fénykép színei nem lesznek valósághűek. Az eltérés lehet egészen minimális, de nagyon zavaró is: lásd fehér/arany vagy kék/fekete ruha esete idén nyáron.
2015. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Röviden: Szép.

Picit hosszabban. olyan zöldes-kékes-szürkés kutyulék. A kutyulékok a legjobbak :D

2015. dec. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Koszonom😄😊
2015. dec. 27. 16:22
 18/19 anonim ***** válasza:
ágyba csalógató! :P
2015. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Van itt még valaki?
2022. ápr. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!