Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem szeretném...

Mit csináljak? Nem szeretném annyiban hagyni.

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy osztálytársam, akivel kölcsönösen sokat piszkáljuk egymást (fiú) csak eddig nagyjából poénra vettük a figurát. Viszont van egy ilyen kérdezgetős oldal,ahol én is kérdezgettem tőle, de már egy ideje nem kérdeztem semmit. Tegnap jött pár mocskolódó megjegyzés a barátnőjére, és azt hiszi én vagyok. Pedig nem. Mert ezen az oldalon lehet névtelenül kérdezni, ezért nem tudni ki volt. Viszont elég rondák voltak a megjegyzések, 2-3 volt belőle. AZtán szintén írt neki egy névtelen, hogy na x(ez lennék én) visszatért.

Erre pedig olyat válaszolr a fiú, hogy...hát szerintem ezért fel lehetne jelenteni. Másolom:

Sajnos és ezt most neki üzenem.

B*szki én most szarok a fejedre aztán még mindig pattogsz de jól figyelj addig pattogsz amíg egy éjszaka be nem rúgom az ajtótokat aztán a szép lapkatestedet oda nem szögezem az ajtófélfához aztán utána lábbal fogom nyitni az ajtót, izomból...ajánlom figyelmedbe mert ha nem akkor egészen lengyelországig visszahajítalak aztán a sok midorfeedes k*csöggel együtt bányászhatod nekünk a sót, te élettelen nyomorék, úgy vigyázz, nem tudod ki az a Budai.(ez lenne ő)

Nos ez volt a valasza. Lengyelországot azért említette, mert lengyel nevem van, nagypapám ott született....

A kérdésem,hogy mit tegyek? Nem szeretném annyiban hagyni. Írtam neki, hogy nem én voltam, de nem reagált, pedig látta. Mit tudok tenni, mert ez sok volt szerintem...13/L


2015. dec. 26. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!