Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonzaklatóról van szó,...

Telefonzaklatóról van szó, érdemes ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 00:44
 1/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja anyázós smsek jöttek.Tiltottam levélszemétszűrőkhöz adás, hívás tiltás.Tegnap este magán számról hívott,felvettem ,mindennek elhordott.Állítólag Német szám.A feljelentésnek azt hiszem nincs értelme.Azt tanácsolták ne reagáljak rá.Ezt tettem.Még sem felejtett el.A felvétel is meg van.Ötlet?
2015. dec. 28. 00:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal a szánalmas nyomott lelkű senkiházival.

Bármit mond butaság. Röhögj rajta egy jót és felejtsd el. Bár én tuti ráküldenék valakit.

2015. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel a telefont, tedd le az asztalra és sétálj el. Mondja csak, és menjen a pénze. Ha egyszer komolyan megfenyegetne, akkor inkább rendőrségre mennék.
2015. dec. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Régen bíró voltam egy társkereső oldalon,valakinek megadtam.Majd elintézem.A feljelentéssel nem sokra megyek.a felvétel megvan,de azt hiszem azt sem fogadják el.A falvételhez a másik fél engedélye kell.De ha bűnmegelőzésről van szó,szerintem más a helyzet.Ez valami szadista abberált leehet.Aki így éli ki magát.
2015. dec. 28. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
A felvétellel semmit se tud kezdeni a rendőrség így, ilyen formában, de ha beviszed a híváslistád, és megmutatod, hogy ennyiszer keres ez az alak, akkor azért tudsz valamit felmutatni. Lehet nem mennék a rendőrségre így ezzel, de ha elkezdene fenyegetni, akkor viszont abban a pillanatban.
2015. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem hangember
2015. dec. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!