Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudna tanácsot adni abban,...

Gyümölcskosár kérdése:

Ki tudna tanácsot adni abban, hogy csukló gipszlevétel után (ínhosszabitó műtétem, volt 1 hónapja) A csuklórögzítőt érdemes e használni? Fontos!

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert valaki ajánlja valaki nem. Így elég nehéz dönteni. Főleg, hogy fáj is a csuklóm és a karom rögzítés nélkül.
2015. dec. 20. 22:18
 1/6 Tirael válasza:

HA FÁJ AKKOR AZ EGY JELZÉS.


A FÁJDALOM AZ EGY JELZÉS!


Azt jelenti hogy nincs minden rendben. (ill. ha te most gyógyulsz, akkor Nincs MÉG* Minden Rendben)


Azért Fáj.


Mi a teendő ?! HÁT MEGOLDANI AZT h NE FÁJJON.


Nehéz ?! Általában NEM!


Csináld azt ami KÉNYELMES. (tartás vagy helyzet)


LAssan, FOLYAMATOSAn Fogsz Gyógyulni (regenerálódni) MERT AZ EGÉSZSÉGES SEJTEK SZAPORODNAK MINT A NYULAK DE OLYAN K. SOKAN VANNAK EGY Valamekkora Kis Szöveten Hogy Ez* Időt Vesz igénybe.


Általában Min. 2 hét hogy legyen valami jelentősebb eredmény.


Ami a fontos h. Olyat Ami + Fájdalmat Okoz Azt NE csinálj MErt A Fájdalom Az Egy JELZÉS ISTEN Csodálatos Ajándéka (Programja) Hogy TUDJAD h Mi a Jó vagy Éppen a Rossz.


Tehát ha Fáj az 1x is Jó mert: Tudod h. van "valami" és elgondolkodsz és megpróbálod kijavítani az adott Dolgot mert Nem vagy Egy hülye fax és te a Jó -t Akarod.


Belső Ösztöneidre Feltétlenül és Szüntelen hallgass DE CSAK HA ŐSZINTE EMBER VAGY az Adott Pillanatban Nehogy Megcsalatkozz. És akkor Ez Majd Neked SEgít DE Nem csak Ebben*, hanem MINDENBEN.


Tehát a Fájdalom Az egy Szükséges Rossz Isten Csodálatos Programja, h tudjad h valami nem Okés az Életben Itt v. ott.


Gondolj csak bele.. ha valaki Érzéketlen akkor az Nem tudja hol Ront. Mert Nincsen Visszacsatolás és az Kb. Olyan Mint a VakSág :(


Hallgass Valami Jó zenét és Szeressed Önmagadat és Ha Kell Simogassad meg Puszilgassad a fájós pontjaidat :)

(hiszed v. sem MŰKÖDIK)


Tudod..

- A Sütiknek is Szükségük van Szeretetre.


(nah, Isten Áldjon és ha kérhetlek Ne csinálja Magadnak Több Felesleges Karmát Azon Te Bizonyos Útjaidon)

2015. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a rögzítésről nem kaptam infót! :)
2015. dec. 20. 22:49
 3/6 Tirael válasza:

:)


Kicsit elírtam de mind1 mert a lényeg az benne van.


Szia Tényleg. ;)

2015. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tirael válasza:

én azt írtam h csináld azt amit jónak látsz (érzel) azért h. ne fájjon ezt neked kell tudni.


ha a rögzítés az, akkor tedd azt :)

2015. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen a lényeg valóban benne van, csak a kérdésemre nincs válasz! :) :)
2015. dec. 20. 22:53
 6/6 A kérdező kommentje:
De végül is tényleg van válasz abban amit irtál, csak elnéztem. :)
2015. dec. 20. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!