Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pelenkába szeretnék bepisilni...

Pelenkába szeretnék bepisilni éjszaka úgy hogy nem tudok róla, szóval álmomban bepisilni. Milyen módszerek vannak erre? 15/L

Figyelt kérdés
ez egyébként egy huggies drynites large pelenka lenne és ezt szeretném álmomba eláztatni.

#pelenka #pisi #pisilés #bepisilés #ágybavizelás #pelenkába pisilés
2015. dec. 28. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

Hát ez nagyon bizarr.


Vizes lavór vagy időzített elektrosokk a javaslatom.


Még nem próbáltam.

2015. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Elmegyógyító intézetben szívesen adnak gyakorlati tanácsokat.
2015. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én nem olvastam. Ez nem történt meg. Az emberek ilyet nem csinálnak. Az emberiség nem érett meg a pusztulásra. Minden tökéletes a világban.
2015. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
55%
Nem igazán egyszerű csak úgy be pisilni miközben alszol. Vagy csatak részegnek kell lenned, vagy vizes labor. Hetek hónapok kellenek hogy valaki "megtanuljon" újra ágyba pisilni (pelenkába). Amúgy pelenkának ajánlom inkább a Tena Slip Super vagy Maxi pelusokat, azok jó vastagak puhák és sokat el tudnak zárni.
2015. dec. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszi a tippet de szerintem maradok ennél a pelusnál, mert jól néznek ki rajta a minták, meg nekem bevált mert nem szokott kifolyni napközben. Tehát akkor nincs sok esély arra hogy csak úgy bepisiljek éjszaka... mert mondták már hogy próbáljam azt álmodni hogy pisilni kell és akkor be fog csurogni, de nem megy mert ha pisilni kell akkor fel szoktam ébredni rá... valami tipp hogy hogyan lehetne ezt elérni?
2015. dec. 29. 09:43
 6/19 anonim válasza:
A patikában veszel vízhajtót és altatót nem fogsz felébredni, hogy pisilni kell és reggel nedves pelenkával ébredsz.
2015. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerencsés ember vagy, hogy neked ez a legnagyobb problémád.

Irigyellek.

2015. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes hogy nappal bepisilsz, éjjel nem, ez forditva szokott lenni.

Ha felnőtt lennél szimplán leihatnád magad, garantáltan bepisilsz.

15 évesen álmodban nem tudsz bepisilni...

2015. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hát tudod napközben nem egy nagy tudomány bepisilni... pont ezért szeretném kipróbálni egyszer milyen az mikor éjszaka pisilek be
2015. dec. 31. 11:33
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

A tisztánlátás végett a kérdező nem inkontinens és nincsenek vizelettartási gondjai hanem szeret bepisilni és pelenkát hordani.


Szerintem ez egy aranyos dolog. az éjjeli bepisilésre akkor tudod rávenni magad ha már nagyon hozzászoktál a nappalihoz is ha már kb észre se veszed hogy bepisilsz de addig sokat kell szándékosan bepisilned. hónapokon keresztül mire ez összejön.

2015. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!