Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pelenkába szeretnék bepisilni...

Pelenkába szeretnék bepisilni éjszaka úgy hogy nem tudok róla, szóval álmomban bepisilni. Milyen módszerek vannak erre? 15/L

Figyelt kérdés
ez egyébként egy huggies drynites large pelenka lenne és ezt szeretném álmomba eláztatni.

#pelenka #pisi #pisilés #bepisilés #ágybavizelás #pelenkába pisilés
2015. dec. 28. 21:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Napkozben bepisilni sokkal durvabb mint ejjel. Nagyon sok ember ebben erintett, nem jatszik. En mar sok eve vagyok igy. Ha kimondottan ejjel szeretnel bepisilni akkor delutan 5-kor igyal meg 2 liter vizet estere nagyon fog kelleni pisilni. Este 9-kor meg 2 liter viz es lefekves. Tegyel nejlont az agyadra hogy ne keljen kimosni.
2016. jan. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Válaszolók! [link]
2016. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
72%

#12

[link]

2016. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Támogatnám pár korábbi hozzászóló véleményét! Este ivás, és próbálj meg jól lefáradni! Akár maradj fenn sokáig előző éjjel, az talán kiütne!:)

Amúgy szerintem, jó hogy ki merted ezt írni! ÉS szerintem egyrészt aranyos, másrészt izgató is, akinek nem jön be az meg hagyjon:) Szurkolok hogy sikerüljön:)

Ha gondolod, írtam priviben is:) 15/f

2016. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Senki 15 évesen nem szokott bepisini, csak ha beteg. Ha éjjel be akarsz pisilni, egyszerü. Kérdezz.
2016. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
tényleg, lett eredmény azóta? :)
2016. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ementali ***** válasza:
100%

Erre semmiféle terápia sincs, elvileg van rá hipnózis alatti szuggesztió, de nem láttam még élő embert, akinek hatott volna az ilyen. Szoktatással lehet a kontrollt gyengíteni, de megszüntetni nem lehet. A gyógyszeres, vízhajtós megoldások meg egyenesen veszélyesek, azok se okoznak éjszakai bevizelést, de rendszeres használatuk kiszáradást okoz, az altató pedig súlyos függőséget okozhat, nem kéne fiatal korban ilyen kemikáliákhoz hozzá szokni.


Semmi baj azzal, ha valaki szeret bepisilni és még azzal sincs, hogy azt szeretné, hogy ne érezze azt, hogy kell, hanem csak becsorogjon. De azt el kell fogadni, hogy amennyiben nem beteg valaki, akkor ez csak álom marad. És marad a tudatos bepisilés.

2016. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Siketült?
2017. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 erogeen ***** válasza:
100%
Arra gondolok, hogy amikor felédredsz arra, hogy pisilned kell, akkor ne menj ki, hanem igyál egy jó adag vizet és próbálj visszaaludni. Szerintem előbb utóbb sikerülni fog bepisilni. Bár ilyen módon lehet, hogy ébren pisilsz be, mert tartogatod. De ha belealszol a tartogatásba, akkor sikerülhet a terved.
2019. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!