Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nem fura? Több lent

Ez nem fura? Több lent

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm egy 38 éves nő és nagyon kedvelem. Történelemt tanít,de abból nem vagyok annyira jó,na mindegy térjünk a lényegre. Hogyha nincs velem akkor nagyon depressziós tudok lenni. Ha pedig kiabál valakire az iskolából,akárkire akor nekem is bűntudatom lesz tőle,nem tudom hogy miért. Nagyon sokat vigasztalt engem amikor szomorú voltam,ezért én is viszonyozni akartam neki valamit.

Nagyon szeretném ha hozzá is tudnék költözni,mert az anyám meg az apám kegyetlen lélek. Egy barátom sincs,ezért amikor nincs velem odaképzelem magamhoz. még képzeletbeli barátokat is csináltam magamnak,teljesen begolyóztam?



2015. dec. 30. 10:52
 1/4 anonim válasza:
belezúgtál...
2016. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Udvarolj! :)
2016. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hiába emeled ki, attól még ugyan az a helyzet: belezúgtál.

Majd elmúlik, majdnem mindenkivel megesik általános iskolás korban.

Majd kinövöd!

2016. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Orbital ***** válasza:
Igen, bele zúgtál, és most, hogy említi az utolsó, tényleg ne emelgesd már ki, nem kapsz más eredményt!
2016. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!