Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami jó történetek?

Van valami jó történetek?

Figyelt kérdés
Igazából 14/F fiú vagyok, nagyon szeretem a filmművészetet, mint ágazatot. Szeretnék csinálni egy kisfilmet(vagy témától függően minél nagyobbat). Lényegében valami tanulságos, hétköznapi történetet szeretnék majd leforgatni osztálytársakkal, rokonokkal, ehhez viszont kéne egy jó történet is...Tudnátok írni akár saját sztorikat, amire úgy gondoljátok, hogy érdekes, ami adhat nekem ihletet???(gondolok én itt nem is tudom, családi problémákra, füvezés, iskola, utazás, bármi ilyesmi...) Nagy örömmel fogadom válaszotokat, kérlek csak értelmes kommenteket!!!

2015. dec. 30. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
mellesleg nekem is vannak vázlataim, nem is egy, de kiváncsi lennék, a tiétekre is!!!:-)
2015. dec. 30. 21:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs.
2015. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát én mostanság odavagyok az ikrekért xd. Ha mondjuk vannak iker ismerőseid vagy valakik akik hasonlítanak egymásra eljátszhatnák,hogy az ikrek mondjuk névnek most X és Y legyen. Lehetne úgyis,hogy nemtudnak egymásról de X elutazik egy nagyvárosba és találkozik egy kis idő után Y-al és rájönnek,hogy ugyanazt szeretik/csinálják és pár kutatás után kiderül,hogy ikrek.

Lehetne úgy,hogy amikor az anyjuk megszülte őket X halva született ezért ott kellett hagyniuk de végül kiderült hogy mégsem halt meg akkorra már a család elköltözött mert új életet akart kezdeni ezért X nevelő szülőkhöz került de erről sajnos a család nem értesült és nemtud semmit egészen mostanáig.

Mikor ezt mindenki megtudja nagyot csodálkozik főleg a család befogadjál X-et így élnek tovább és csók puszi happy end. Ez most csak úgy szimplán eszembe jutott,de történetekkel foglalkozok ezért ha szeretnél nyugodtan írj privit és segítek ha kell valami :) 14/L

2016. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kecsketáp ***** válasza:
Arziisruafgusfhjzi
2019. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!