Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell ütni ököllel? Mi...

Hogyan kell ütni ököllel? Mi a helyes technikája?

Figyelt kérdés
Pár hete az utcán megtámadtak, én behúztam a támadónak ököllel. Azóta a jobb mutatóujjam hajlításra fáj, és a tövében a bütyöknél állandó tompa fájdalmat érzek. Továbbá a csuklómnál is tompa fájdalmat érzek, ha visszafelé próbálom hajlítani. Tudom, hogy az önvédelem nehezen tanulható könyvből vagy írott szövegből, de le tudjátok írni, hogy hogyan kell helyesen ütni ököllel? És hogyan tanulhatnám meg használni a bal kezem is, hogy kifinomultabban irányítsam, de ugyanakkor nagyobb erőt is képes legyek vele kifejteni?

2015. dec. 30. 23:37
 1/1 kovpet ***** válasza:

A pusztakezes bunyó ilyen. Néha még törik is a csont és nem mindig azé, akit ütnek.


Elmehetsz bokszolni, akkor megtanulsz ütni, de ezt nem tudod megváltoztatni, csak évek munkájával.

2016. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!