Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy a számítógépem...

Hogy lehet hogy a számítógépem magától bekapcsol?

Figyelt kérdés
Tegnap este kikapcsoltam ere 10 perc múlva egyszer csak magától beindul és eszt már többszöris volt mi lehet ennek az oka?

#számítógép #bekapcsol?
2015. dec. 31. 22:17
 1/6 anonim válasza:

Ez mondjuk rohadt érdekes, nemrég ez velem is megtörtént, csak nem tudtam miként kapcsol be így mindig a Tápegység kábelét húztam ki miután végeztem a dolgommal rajta.

-Két héttel utána újratelepítettem, azután is csinálta folyton. Egyszerűen már annyira felidegesített hogy elmentem venni új memóriát mert az üzletben azt mondták.

Nos megvettem, folytatta...

Azután persze Alaplap hiba.

Megvettem azt is....

Tápegység hiba? Cseréltem...

Rá egy héttel abbahagyta. Sosem fogom megérteni mi baja lehetett, de már lecseréltem egy Laptopra. Egyszerűen nem bírtam...

Javaslom! Ne nagyon kérj tanácsot üzletekben, mert rád fogják sózni még az új monitort is...

2015. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem énis aszt csinálom hogy ha végzek rajta kihúzom mert bekapcsol újra.A tápom még új 600 Wattos és 2 hónap után tönkre ment volna?
2015. dec. 31. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet vírus is, nekünk is volt ilyen...vagy a kóbor áram csinál még ilyet, újraraktuk azóta nem csinál ilyet :S
2016. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt,van az új géppel .Ki hívtuk a szerelőt ,és annyít mondott .A korszerű gépek már ilyenek .Ezzel is a gép gyorsaságát tették előnyösebbé .Nálunk is elég ,ha az egér megrezzen ,máris működik a gép .
2016. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nézzétek meg a bios beállításokat. Attól, hogy vírusok vannak a merevelemezen, attól még nem indul el csak úgy a gép.
2016. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vírus nem lehet mert van rajta az AVAST vírusirtó.
2016. jan. 2. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!