Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha kikapcsolom a szamitogepem,...

Ha kikapcsolom a szamitogepem, sok ido mire bekapcsol. Miért?

Figyelt kérdés
konfigom: 4 gb ram,hd 7770 vga,i3 3220 cpu hkc usp 550 w táp..Mikor be van kapcsolva semmi gond nincs,akadas nélkül fut rajta minden,de ha kikapcsolom,ki és be kell kapcsolgatni,hogy üzemeljen,a gép elindul,de a monitor nem jelennit semmit.Van mikor 1 oran keresztul csak ki és be kell kapcsolni hogy végre bekapcsoljon.Talán tápegység vagy alaplap gond lehet,nem tudom.
2015. febr. 1. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

-igen az is lehet

-meg az sem tesz neki jót hogy egy órán át ki-be kapcsolgatod...nem is lenne hozzá türelmem ...

-már rég szétszedtem volna a gépet vagy elvittem volna szerelőhöz, kipucoltam volna, átmozgattam/cseréltem volna a kábeleket, tápot, stb...

-nekem nem lenne türelmem órákig indítgatni, aztán mikor végre nehezen elindul ,elfelejteni, hogy valami baja van és használni míg végleg ki nem leheli a lelkét.

-Remélem nem lesz belőled gyár igazgató vagy főnök, halálra dolgoztatnád a munkásokat aztán ha az egyik munka közben meghal, felvennél helyette egy új kollegát :))

2015. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha eltekintek a "normáis" modorodtol,akkor,még talán megér a válaszod egy köszönetet is.Utána olvastam valószínű,hogy tápegység baj lesz.
2015. febr. 1. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én mindenek előtt egy tápcserét csinálnék, már tegnap!

Ennyire jó a HKC: https://www.youtube.com/watch?v=XhCnwiWBbUY

Amúgy bármi okozhatja, lehet hogy a sok alkalmazás ami indul abban a pillanatnban nagyon zabálja a procit és ja.

2015. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!