Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik tatoo idézet lenne...

Melyik tatoo idézet lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan idézetet mondani, amit fel varathatnák? Igazából az utóbbi 2 évben minden rossz dolog megtörtént velem. Balesetem volt azt mondták az orvosok hogy csoda lenne ha újra tudnák járni, barátnőmmel is összevesztünk stb. Szóval rengeteg rossz dolog történt velem de barátoknak rokonoknak hála feltudtam állni és nem omlottam össze. Na szóval az alkaromra szeretnék valami 4 sorok idézetet feltetováltatni, hogy a esetleg máskor is ilyesmi baj lenne akkor ránézzek és tudjam h meg tudom csinálni.

2016. jan. 1. 14:07
 1/3 anonim válasza:
Egyedül a világg ellen :'D már ha szereted a tankcsapdát is:'D amugy enis akarok tetkót :$
2016. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz :) Csak azert nem annyira egyedül mert volt 1-2 ember aki adott erőt de ők sem igazán szval jó is lehet :)
2016. jan. 1. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kurwára elgondolkodnék azon, hogy ha nincs semmi ötletem, amit magamra tetováltassak, akkor kell-e az nekem egyáltalán?


Biztos akarom-e mások ötleteit, gondolatait magamra varratni, csak azért, hogy legyen?

2016. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!