Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani pár bevált...

Tudnátok mondani pár bevált csajozós dumát?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit kedvelek de nem tudom hogyan szólitsam meg vagy hogyan férkőzzek a közelébe tudnátok segiteni ?

A lány nagyon szerény kedves és jószívű.

Előre is köszönöm.



2016. jan. 1. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb lenne, ha mondjuk látod, hogy cipel valamit, vagy ilyesmi, akkor odamennél és megkérdeznéd, hogy segíthetsz-e neki meg ilyesmi:]
2016. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
16-16 Olyasmire gondoltam hogy pl eltudjan valamiről beszélgetni vele miről szeretnek a lányok inkább beszélgetni vagy iesmi.
2016. jan. 2. 00:22
 4/16 anonim ***** válasza:

CSak a förtelmes főnökökből tudok idézni így nagyhirtelen..


- Ön bizonyára valami modell.

- Nem, nem vagyok modell.

- Akkor biztos toppmodell!!

2016. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

:D

szeretném ha tudná hogy bizhat bennem és hogy szeretnék közeledni hozzá hogyan érhetném ezt el ?

2016. jan. 2. 20:22
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez nemtől független!


Nálad hogy lehet elérni?


Tedd te is ugyanezt!

2016. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Akár bevárhatod suli után is, hogy : Szia merre mész? Mehetsz vele, akár haza kíséred, vagy elmész vele egy darabig, gyakorlatilag bármiről beszélhetsz vele, az majd adódik, szerintem nagyon cuki lenne, főleg, ha ez mind úgy jönne le neki, hogy csak rá vártál
2016. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szerintem is kísérd el valameddig, aztán ez már lehet szokás is, csak lejön neki belőle valami, onnan ha már többször mentetek haza együtt, hogy elmennétek-e útközben fagyizni stb
2016. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nogyon szépen köszönöm a segítséget ha valaki tud még ehez hasonlókat mondani szívesen várom a hozzászólásokat!

Köszönöm.

2016. jan. 2. 23:09
 10/16 anonim válasza:
Volt már barátnőd?
2016. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!