Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani bevált...

Tudnátok nekem mondani bevált diétákat illetve ötleteket hogyan tudnék lefogyni?! 168cm vagyok és 70kg 14/L

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 19:28
 1/8 anonim válasza:
0%

A 90 napos diéta nekem nagyon jól bevált, nem káros, mert semmitől nem vonja meg a szervezeted, és hatásos is :)

De ez mellett sportolj sokat, Naponta, vagy esetleg másnaponta fuss, ússz, vagy esetleg járhatsz edzőterembe, de ha ráérsz, csinálhatod mindet is, persze mértékkel. :)

A sportolásnál futáshoz csinálhatsz magadnak citromos vizet, vagy ihatsz zöld teát, mert ezek segítik a zsírégetést :)


Remélem tudtam segíteni :)

2015. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1: Ja, voltaképpen fehérje minek is a testnek rendszeresen. Inkább együk az egyetlen nem esszenciális makrotápanyagot szinte mindennap...

Sok éve tudok a 90 naposról s máig elképeszt, hogy hogyan nem golyózták még ki a létezésből, annyira beteg ötlet. Ráadásul nincs zsírnap, pedig annak még értelme is lenne, csak egyeseknél ez átmenne böjtbe. Ahogy van, aki a szénhidrátot nem bírja nagy mennyiségben.


No, ezzel összhangban a szénhidrátcsökkentést ajánlom, kérdező, persze lehet máshogyan is, csináld úgy, ahogy Neked jólesik és működik. Jó az életmódváltás, a rendszeres étkezés, mindennapi fehérjebevitel, szükség van legalább minimális mennyiségű zsírra is (napi 30-40g?). A fehérjéből macerás és nem jó a sok, így a fő energiaforrásod szénhidrát vagy zsír legyen, hogy milyen arányban, azt mindenki döntse el, tapasztalja ki maga.

2015. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a sárga kapszula az egy be vált dolog 15-20kg ment le zsirból fél év alatt kb heti 1 kilo bár fiatal vagy még az edzöteremhez de kiprobálhatod
2015. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) járok edzőterembe 1 éve mostanában csak kb heti 2x mert suli mellett nincs időm
2015. okt. 9. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Az heti 2 óra az az +1 óra már nem oszt nem szoroz
2015. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Edz minden nap! Egyél brokkolit hanyagolt a krumplit,tésztát rizst fogyassz, müzli szeleteket egyél csoki helyett.Csak vizet igyál semmi cukrosat!Nâlam ez vàlik be. 19/l
2015. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A brokkoli az tényleg jó napi 600 g ot meg eszek belöle egy nap azért az h mindennap edzem az kicsit sok nem kokszol :) meg lány azoknak amugyse termelödik tesztoszteron ami a regenelodásért felel
2015. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Alkalmanként edzőterembe 2 órát eddzem. Mindennap van tesi órám ahol elég sokat futunk meg ugrálunk stb
2015. okt. 10. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!