Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Percy Jackson rajongók! Ha...

Percy Jackson rajongók! Ha lenne egy fanfiction, ami erről szólna ti olvasnátok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mi lesz az alap sztorija.

És milyen párositás lesz.

És hogy a titán vagy óriás/gigász háború utáni világ lesz.

2016. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel elég ritka példányok a magyar PJ-ficek, de sokan szeretik az eredeti művet, szval sztem simán lenne még más is, aki olvasná.
2016. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen elolvasnám. Több okból is:

1. Hatalmas Percy Jackson-fan vagyok.

2. Kevés jó Percy Jacksonos fanfictiont

lehet találni.

2017. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak jó Percy Jackson fanfic-ek. Csak azok angol nyelven vannak.
2017. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Ez a baj 4-es,hogy angol nyelvűek,és a sok ember nem érti annyira jól az angolt(köztük én is),hogy megértsék miről szól.
2017. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az igaz. Én se vagyok jó angolból.

A fanfiction.net-en van beépítve google fordító. És ugyan nem 100%-os a fordítás. De ha tudod értelmezni a szavakat és a szöveg környezetet akkor meg lehet érteni hogy miről szól az adott mondat. Néha van úgy hogy a szó értelmetlen lehet.

Ha a google chrome-ot használva nyitod meg ezt az oldalt archiveofourown.org. Akkor jobb egér klikk, és felajánl olyat hogy "Fordítás magyar nyelvre". Ez úgyan olyan mint az előzőnél írtam. Kell hozzá egy logika és gogyí. De ha elég szer olvastál így akkor egy idő után az agyad rá áll erre a fajta olvasás módra. És később már simán fog menni.

kb 1-2 hónap és rá fog állni.

2017. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!