Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismertek Percy Jackson fanfice...

Ismertek Percy Jackson fanficeket? Vannak egyáltalán, mármint magyar nyelvűek? Tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen nem jut eszembe, hogy olvastam volna-e a Merengőn, de a Merengő.hu-t ajánlom, itt ezer meg ezer történet van fent, a minőségre is adnak (az adminek ellenőrzik a feltöltött fejezetek helyesírását, így nem kell a silány minőségtől tartanod). Linkelem azt, ahol esetleg találhatsz:

"Könyv-, film- és sorozatalapú ficek":

[link]

2014. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fantasykönymoly ***** válasza:
100%
Szia! Van egy, amit 3 magyar lány ír szerintem tök jó, de csak 14-15 éves kor felett ajánlanám, nem tudom, te mennyi vagy :) Itt a link: [link]
2014. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem érdemes elolvasni Wattpad-on Hokorától a Kém a félvértáborban-t és annak a folytatását a Jackson családot. Borzasztóan jó a cselekmény, nagyon jó fordulatok vannak a sztoriban és nagyon ügyesen kidolgozta az író a karaktereket. Ahogy haladunk az időben úgy látszódik az is, hogy az író mennyit fejlődött. A Jackson család még mindig tart, kb 2-3 hetente van új rész, de azok is általában olyan 4000-7000 szó között vannak. Csak ajánlani tudom :)
2023. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!