Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek mi történik, ha...

Veletek mi történik, ha meghaltok álmotokban?

Figyelt kérdés

Én régen felébredtem, de már egy jó ideje megálmodom a halálom és az után a következőket is. Mostanában láttam az Inception-t (tudom, hogy fikció, csak ez hozta megint elő bennem a kérdést) és valamiért még jobban kezdett foglalkoztatni a téma, hát körbekérdezősködtem. Egyetlen embert találtam, aki szintén nem ébred fel. Kíváncsi vagyok, miért van ez és hogy mennyire gyakori. Szóval két dolgot kérek megválaszolni:

1. Ti felébredtek-e halálotokra

2. Szerintetek miért van az, hogy egyes emberek felébrednek, mások meg meg tudják álmodni?



2016. jan. 4. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazán érdekes kérdés. Alapvetően az álmunk szerintem a személyiségünk egy részét fejezik ki. Én folyamatosan felébredek, ha halálközeli élményt álmodok.

Így látatlanba azt tudnám mondani a gondolkodásod szorosan összekötődik a halál utáni élethez.

2016. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az érdekes az, hogy különben nem igazán szoktam arra gondolni, hogy mi van a halál után, mert egyrészt úgysem tudhatom, másrészt mert 16 éves létemre van még addig bőven valószínűleg. Viszont nem félek tőle. Lehet, hogy ez attól is függ? Hogy aki fél tőle, az felébred rá? Ez csak így a kommentedről ugrott be, hogy talán lehetséges... Még ötletek?
2016. jan. 4. 17:24
 3/3 Egyenes út ***** válasza:
Nekem olyan volt tegnap,hogy mentem a motorral és nekivágódtam a falnak.Aztán elkezdtem zuhanni,és nagy levegőt kapva felébredtem.
2016. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!