Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy fotózás,...

Mennyibe kerül egy fotózás, valamint ismertek jó fotóst Szombathelyen?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy szülinapi ajándéknak vagy hasonló alkalmakra nem lenne rossz ötlet a barátomnak.Mindig valami személyeset próbálunk venni egymásnak,így már minden lehetséges ajándékot szinte megvettünk egymásnak,így jó ötletnek tünik,hogy néhány jó fotót csináltassunk kettőnkröl.Tudtok jó helyeket Kőszegen vagy Szombathelyen? Árat is írjatok légyszi.Esetleg ott készült fotókat is örömmel fogadnám mondjuk E-mail-ben 😊

2016. jan. 4. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
30-50 ezer forint körüli összegre készülj (plusz útiköltség) és olyat válassz akinek nagyon tetszenek a képei. Tipp: oda már relatíve közel van Ausztria és az Alpok ezt pedig érdemes kihasználni.
2016. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Lovagi Milán. :)


[link]


A honlapján vannak elérhetőségek, ahol tudsz érdeklődni az árakról is.

2016. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És mennyiért dolgozik?😊
2016. jan. 5. 20:21
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom, én speciel még nem voltam nála, de láttam már több általa készített fotót is, és valami eszméletlenek. :) A honlapon van e-mail cím, és telefonszám is, kérdezz rá!
2016. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm 😊😊
2016. jan. 6. 15:18
 6/7 anonim válasza:
Szolnokon ingyen megcsinálom ;)
2016. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért addig nem megyek,de azért köszi 😊
2016. jan. 7. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!