Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segíteni? Többi lejjebb.

Valaki segíteni? Többi lejjebb.

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta foglalkozom fotózással. Volt már, hogy pár kiállításra meghívtak. Rossz kritikát aligha kaptam, ha pedig kaptam próbáltam az alapján javítani a képeken. Van egy facebookos oldalam is ahová publikálom a képeket. Legtöbbször a kiállításszervezők is onnan hívtak meg és ott látják a képeimet, de így se valami túl népszerű. Esetleg tudtok ajánlani oldalakat ahová még érdemes lenne elkezdeni publikálni? Vagy valami módot amivel több követőt szerezhetnék? Ha valaki tud jó pályázatokat az is jöhet.

Pluszba még ugyanilyen hobbit űző embereket is szívesen megismernék és segítenék ha esetleg kell.



2016. jan. 3. 00:40
 1/4 anonim válasza:

Én a deviantart.com-ot ismerem, ott legalább 100millió emberke van. Lehet oda bármilyen jellegű képet feltölteni.Csomó tutorialt is találsz a remek és tehetséges fotókig ;)

A lényeg hogy van egy pár tehetséges ember aki tényleg komolyan gondolja a fotózást, csak megkell találni.

2016. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A deviantart jó lenne ha nem lenne fizetős.
2016. jan. 3. 11:05
 3/4 anonim válasza:

Már miért lenne fizetős?

Ingyen lehet regisztrálni és feltöltheted az alkotásaid. Van egy csomó fotográfus csoportok...

2016. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Regisztráltam, posztolni akartam, de képet nem engedett kérlek segíts üzenetben.
2016. jan. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!