Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? (Többi lent)

Ez normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Én lány vagyok. És az egyik lány barátnőm olyanokat ír nekem hogy egész nap ölelne,meg hogy én vagyok a mindene. És hogy szeret. És hogy szeretne megölelni és megfogni a kezemet. És ez sokszor ilyesztő.
2016. jan. 4. 18:20
 1/7 bigshow válasza:

ez függ életkortól, például ha 12-13 éves akkor mondható normálisnak...de ez persze nem csak attól függ hogy hány évesek vagytok, hanem attól is hány éve ismeritek egymást

na meg hányszor találkoztok, lehet hogy hiányol és azért ír ilyet, és a testvéreként szeret...de valószínű hogy erre itt nem kapsz egyenes választ, ha valami zavar akkor beszéld meg vele. biztosan meg fogja érteni

2016. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 14 évesek vagyunk. És 3 éve járunk egy suliba de kb 1,5 éve vagyunk közelebbi barátok.
2016. jan. 9. 16:29
 3/7 bigshow válasza:
mint, már említettem, itt nem valószínű hogy megkapod rá a választ,ezt kettőtök közt kell letisztázni...és ahogy leírtad, szerintem csak ragaszkodó...de ez csak az én véleményem
2016. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak néha elég ilyesztő tud lenni. Ő olyasmi hogy neki minden pillantás(ha valaki rá néz)az neki sokat számít. Én meg ezeknek amiket itt és amiket fentebb írtam azoknak pont az ellentétje vagyok.
2016. jan. 10. 20:30
 5/7 bigshow válasza:
gondolj bele, ha neki minden pillanat számít, mellesleg látni is rajta akkor lehet hogy egy igaz barátra találtál.
2016. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De néha már szinte félek tőle. Hihetetlenül félelmetes hogy mennyire szeretne velem lenni. És én nem tudok normálisan,lazán videlkedni a közelébe. Ráadásul suliba alig beszélünk. Mindig csak sms.
2016. jan. 12. 22:49
 7/7 bigshow válasza:

de mitől tartasz?

kérdezz rá nyugodtan, megsértődni nem fog, te meg nyugodt lehetsz...de az alapján amit leírsz inkább ragaszkodó..velem is előfordult már, de azt nem hasonlítanám ehhez.

2016. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!