Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sulit válasszak?

Ludy kérdése:

Milyen sulit válasszak?

Figyelt kérdés
12 Éves vagyok ,és a tanáraim szerint már most döntsem el hova akarok menni tovább tanulni . Én valami színészeti iskolára gondoltam ,vagy valami hasonlóra ,de a legjobb barátnőim már eltervezték,hogy egy suliba fogunk járni. Ők pincérek akarnak lenni ,de én nem tudom eldönteni ,hogy most hova menjek . Nézzek valami színészeti sulit ,vagy legyek pincér? Nem szeretném velük megszakítani a kapcsolatot ,tényleg ilyen jó barátokat nem találnék sehol ! És tudom ,hogy mindenki azt mondja ,hogy oda menjek ,ahova én akarok,de belegondolva a pincér se lenne rossz dolo választani ! Szerintetek ???

2016. jan. 4. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Művészeti középiskola illetve gimnázium amit én javasolok, az a legfontosabb hogy érettségid legyen. Gimi mellett keresel egy drámaszakkört vagy bepróbálkozol egy színházban társulatoknál, kész is.

Pincérekkel Dunát lehet rekeszteni, annyi van belőlük; felesleges és nagyon nehéz munkakör mellesleg. Egész nap talpon lenni, ráadásul szünet sincs, semmi.

Én a helyedben a művészetit vagy egy sima gimnáziumot választanék.

2016. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem egy suliba járnátok, simán tarthatjátok majd a kapcsolatot:)

Azt válaszd, amit szeretnél, anélkül, hogy a barátaidra gondolnál. Arra gondolok, hogy akkor ia lennél pincér, ha ők nem oda járnak majd?

Ha nem, akkor válaszd a művészetit:]

2016. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!