Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok újra ismerőst...

Miért nem tudok újra ismerőst jelölni Facebookon?

Figyelt kérdés

Új fiókot csináltam, mert a másikba nem tudtam belépni. Egy ismerősömet véletlenül bejelöltem, majd vissza vontam a bejelölést, mert úgy éreztem nem lesz rá szükségem az ismerősi listámban, és most hogy újra ismerősnek jelölném, nem engedi a rendszer, azt írja ki, hogy őt már ismerősnek jelöltem.


Kérem csak komolyak írjanak, és kérem mondjatok valami megoldást erre, mert nagy szükségem lenne rá, hogy újra az ismerősöm lehessen, mert másképp üzenni nem tudok neki.


Előre is köszönöm.



#Facebook #ismerős #jelölést
2016. jan. 7. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még mindig nem tudsz belépni a régibe, akkor töröljed azt. Mert minek? Az ujba belépve bejelölöd megint és akkor sikerül.

Hiába regizel egy másik email cimmel(mert ugye csak másikkal lehet) uj Facebookot, ha az ezen megadott adataid ugyanazok. Ezt ismeri fel a rendszer és a bejelölésnél kiirja, hogy őt már ismerősnek jelölted.

2016. jan. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A régit töröltem... Az újon nem tudom ismerősnek jelölni újra. Mert az elején vissza vontam a jelölést, és most azt írja ki, akár hányszor bejelölném, hogy már egyszer ismerősnek jelöltem.
2016. jan. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!