Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régebben is volt ennyire...

Régebben is volt ennyire hómentes időszak?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem, három éve van ez a 2-3 napos tél, majd újra enyhe idő esetleg esőzéssel, hó nélkül. Volt már ilyenre példa régebben is, így zsinórban, vagy hószerető létemre gondolkozzam el egy alaszkai költözésen?
2016. jan. 7. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Most 58 éves vagyok. Komolyabb tél gyermekkoromban volt, azóta jellemzően 2-3 nap a havas, a hosszabb már ritka. Ez Budapestre és környékére igaz.

Volt itt olyan tél, hogy egyáltalán nem láttunk havat, csak a tévében.

2016. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 22, de úgy emlékszem, régebben ha nem is három hónapon át tartó intenzív tél volt, de reggelente iskolába menet megtudtam fagyni, és sokkal több hó esett sokkal többször, mint most. Északon vagyok, pesttől 80 kilométerre, itt tavaly is volt pár nap havas táj, ami alatt értem azt, hogy egy napig esett, két napig olvadt, és kifújt.
2016. jan. 7. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!