Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy SasuSaku fanfictiont...

Egy SasuSaku fanfictiont keresek?!

Figyelt kérdés
Régen olvastam egy nagyon jó SasuSakus fanfictiont de most sehol sem találom.A története hasonló volt mint a KHS-nek de ebben már az volt ,hogy Sasuke elment már és 1 év múlva újra találkozik Sakurával.Egy tengerparti kis nyaralónál talaálkoznak újra ahová még Kakasi vitte el őket. Az eleje is avval kezdődött,hogy Sakura,Naruto meg Kakasi utaznak a nyaralóhoz. Az oldalon több történet is volt és ez a sztori is több fejezetből állt.

2016. jan. 7. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Kerested már az AFS-en? Esetleg az ottani fórumon, chaten érdemes lenne körbekérdezned, ez a háttér elég egyedinek hangzik, hogy más is emlékezzen rá. Még az is lehet, hogy megvan valakinek lementve.
2016. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most megnéztem :D de a fanfictionoknál nem találtam :( remélem a chatnél visszaírnak... :)
2016. jan. 20. 15:09
 3/3 anonim válasza:
Veled vagy nélküled? címűre gondolsz? Emsi97 írta.
2016. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!