Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szinte minden nap szédülök,van hányingerem,a fejem is szokott fájni ,de az nem mindig,és olyan gyengének érzem magam.Pánikbetegségem az van,olyankor szoktam szédülni de akkor tudom hogy azért.

A szemem előtt ha jobban belenézek a levegőbe akkor mintha a levegő részecskéit látnám,látok ilyen kis cikázó valamiket.

és félek egy betegségtől,hogy mi van ha agydaganatom van.Szerintetek mi lehet a baj? Még azt leírom hogy lelkileg nem vagyok jól,sok minden van,esetleg lehetnek ezek lelki tünetek is?



2016. jan. 7. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hipohonder vagy.

Valószínűleg azok a bizonyos lelki gondok okozzák ezeket a dolgokat. Nem kell aggódnod, csak meg kell oldanod azokat a problémákat, amik zavarnak, meg kell nyugodnod.

Minden rendben lesz!

2016. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Hasonló gondokkal küzdök.... esetleg megoldódott a problémád?
2021. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!