Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs életem mit tegyek?

Nincs életem mit tegyek?

Figyelt kérdés
6éves koromba kezdődött az egész mikor megismertem a számítógépet azóta minden nap szinte mindig minden percet előtte töltök. Mikor családi filmezés vagy ilyesmi van nem velük hanem az internetes külföldi haverokkal vagyok... Nem tudom, hogy és mint de most valamiért észhez tértem és rájöttem milyen hü*lye vagyok hogy az életem elrontottam a rohadt számítógép miatt. Másoknak rengeteg barátja van nekem alig akad néhány akit valósába láthatok barátnőröl nem is beszélek. Amit magamról mások segítségével el tudok mondani az, hogy sportos általába vidám ember vagyok és nagyon szerény is mások előtt. Tanulmányi eredményem egyenlő a nullával. Most informatika szakon vagyok középiskolába de nem köt le semmenyire a programozás szóval az is egy szenvedés. Tapasztalt ugyanilyen szituációból kiszabadult embert keresek aki segítene a kockaságból kijutni az életbe ha ez nem jön be akkor orvoshoz megyek! 17/F

2016. jan. 10. 18:34
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Figyelj, az hogy lesznek-e barátaid vagy sem, az nem a számítógéptől függ!:D

Nem kell abbahagynod, nem lenne olyan egyszerű a függőségből kijutni, depressziót is okozhat.


Csak KORLÁTOZNI kell a számítógépezést, és néha venni a fáradságot odamenni valakihez aki szimpatikus neked (barátja akarsz lenni) és elkezded hogy szia milyen a suli stb. :D Valószínűleg a napközi/tanszoba segíthetne még a tanulásban. És tudom először mindig ez a :WUT ÉRJEK HAZA ILYEN KÉSŐN?! Aztán meg tök jó hogy nem kell házit írni és még van egy csomó idő!!:DD


Egyébként ha annyira nagyon kötődsz az internetes külföldi barátaidhoz, és ők is hozzád, biztos megértik ha nem tudsz otthon lenni pár óráig.


Én a hétvégét úgy szoktam elrendezni hogy A és B hét.


A hét:Szombat,Vasárnap:Gép

B hét:Szombat,vasárnap:Olvasol,vagy tanulsz vagy játszol a szüleiddel mert néha azt is kell. :D

2016. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :D Hát középiskolába itt nincs napközi osztálytársak kocsmába mennek meg ilyen helyekre amiket kerülök mert nem az én sportom az ivás :"D De ez igaz, hogy ha egyiknapról másikra abbahagyom depressziót okoz? A dohányzásról leszokás nem okozott semmit pedig ugyan így történt... de nem tudom úgy érzem ez az egész olyan mint a drog keveset alszok mindig csak a gép hazajövök semmi tanulás gépezek szarok jegyeim nem érzem magam jól.
2016. jan. 10. 19:23
 3/3 anonim válasza:

Hát, az érzékenyebb embereknek depressziót okoz ha otthagynak valamit amihez hozzászoktak.

Egyébként, biztos van pár olyan ember akik nem csak isznak, cigiznek . Az olyanokkal kéne kijönnöd szerintem ^^ És ha nagyon fontosak neked a barátaid, és ez fordítva is igaz akkor tanulhatsz velük xD :D Lehet úgy jobban megértenél pár dolgot.

2016. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!