Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Chatroulettesek valaki segítene?

Chatroulettesek valaki segítene?

Figyelt kérdés
A chatrouletten amikor az ember bejelentkezik és egy kis idő elteltével pár perc múlva amikor az oldal azt dobja ki , hogy küldjön sms-t akkor ott azért az sms-ért kell fizetni vagy nem vagyis , hogy amikor én dobok sms-t akkor az von le a telefonomról pénzt .. ?
2016. jan. 13. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
ha te küldesz egy sms-t az pénzbe kerül.
2016. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem a számodat kéri?

Neked küldenek SMS-t, hogy a benne lévő kódot írd be az oldalon. Te senkinek nem fizetsz azért, mert SMS-t kapsz, jól is nézne ki, ilyen nincs az EU-ban.

2016. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem de valami hasonló amit a második válaszoló ír szóval akkor biztos , hogy nem kell érte fizetni vagyis , hogy nem vonnak le pénzt .. ?
2016. jan. 13. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha nem fizetsz azért, mert valaki SMS-t küldött neked. Gondolj már bele, ennyi erővel valaki poénból küld neked 100 SMS-t, és akkor azt neked kellene kifizetni? Pont a küldő fizet.


Abba is gondolj bele, hogy egy ingyenes oldal nem fog fizetős szolgáltatást használni hogy hozzáférhess a tartalmához, különben nem lenne ingyenes oldal.


Azt is nyilván tudod, hogy az SMS-azonosítás egy sokkal biztonságosabb módszer mint az e-mailes, ezért használják a nagy oldalak is, mint a Facebook, Google, Microsoft, stb... a kétlépcsős azonosításhoz, ott is megadod a számod és kapsz egy kódot SMS-ben. Ez az oldal sem különb, függetlenül attól hogy több péniszt látsz, mint amennyit szeretnél.

2016. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezt viszont nem értem , hogy el akarnám küldeni a telefonszámomat és nem engedi azt írja ki , hogy System Error

alapból van egy rublika ahova viszont be van írva az , hogy

+null ...... és akkor ennyi próbáltam úgy , hogy a +null után írtam annyit , hogy 20.... meg próbáltam úgy , hogy kitöröltem a +null-t és úgy próbáltam beütni a telefonszámomat .. és valahogy sehogy sem sikerült .. szóval azért előre is köszi a választ

2016. jan. 13. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Telefonszám: országkód-szolgáltató-szám = 0036-20-1234567 vagy egyben: +36201234567
2016. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen akkor
2016. jan. 13. 18:19
 8/9 anonim válasza:
Neked sikerült?
2017. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
még nem próbáltam
2017. febr. 7. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!