Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik multiplayer játékot...

Melyik multiplayer játékot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni Xbox One-ra egy Multiplayer játékot amivel viszonylag sokáig elvagyok és jó is. Nincs sok időm játszani de felesleges pénzt se szeretnék kidobni ezért kérek tanácsot. Lehet BF4, CODBO3 Rainbow Six Siege de szerintetek melyik multiplayer játékot érdemes most megvenni amivel el lehet lenni, amiben sok a tartalom?

2016. jan. 15. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
bf4-re szavazok, esetleg a rss-re, bár azzal még soha nem játszottam, a cod, mint mondtam nagyon hamar kihal (évente két rész miatt) :)
2016. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a bf4 nagyon jó játék, én is azt tolom. sok a tartalom, de sajna csaló is rengeteg van. a cod még jobban tele van csalókkal. az rss-ről csak jókat hallottam, viszont még új játék, kevés a tapasztalat.


szerintem bf4 jó választás, bár azt is hozzá kell tennem, hogy a bf3 még mindig jobb játék. persze én már unom a bf3 pályákat, de összességében a három jobb volt és most is jobb egy kezdőnek.

2016. jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja nem nem vagyok kezdő, bf3, bf4 meg az előző összes coddal játszottam már csak azért gondolkodom rajta mert elég drágák a játékok xboxra és nemtudom melyik lenne a legjobb döntés..szeretem mind a codot mind a bf-et a siege is bejön nagyon csak úgy hallottam kevés a tartalom..nem tudok dönteni :D
2016. jan. 16. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:

BF4 vagy Rainbow Six.


Rainbow ha szereted a nagyon taktikus játékokat.

BF4 ha 63 játékossal rajtad kivül akarsz egy orbitálisan nagy pályán,tankokkal,repülőkkel,helikopterekkel egy nagyon reális,és élvezetes lövöldözésben részt venni.


Összességében BF4-et jobban megérné. Mivel a Hardline megbukott,és ezt belátta az EA meg a DICE,foglalkozni fognak a BF4-el még többet (ingyen DLC-k,patchek,....)


COD BO3-at azért nem mert ugyanaz mint az összes többi. Ha akarsz COD-ozni akkor Black Ops 2,most már olcsó,és szerintem az egyik legjobb COD.

2016. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szeretem a taktikus játékokat, a Siege is bejön csak azért gondolkodom rajta mert elvileg nincs annyi tartalom benne.


BF4 az megvolt pc-n nekem meg a 3 is megvan most szóval az is bejön nagyon csak nemtudom így, hogy már játszottam vele nemtudom mennyire lennék el vele megint.


COD BO3 is tetszik eleve cod fan vagyok de már nem vagyok benne biztos, hogy kell e az nekem. a BO2 az megvan pc-n nekem azon sokat függtem xbox360-on meg pc-n is :)..még a GTA V-ön gondolkodom de sokan mondják, hogy azt nem éri meg megvenni mert nem olyan jó a multi

2016. jan. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!