Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Indesit Alio Matic WMA 1600...

Andante kérdése:

Indesit Alio Matic WMA 1600 automata mosógép, fűtési gondok!?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy kell e fűteni a gépnek minden programon, mert aki nekem el adta azt állítja, hogy vannak program helyek, ahol nem kell a fűtés!?
2016. jan. 16. 18:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tehát akkor minden (mosó) programon kell fűtenie!


Na végre most értünk el oda, amit kérdeztem!!!!

Hurrá!!!


Viszont ha valamelyik programon nem fűt, akkor miért nem fűt???

Ez lenne a kérdés!!!


Azt, hogy mit hová kell állítani tudom, 30 éve van mosógépem! Én azt kérdeztem, hogy kellene e fűtenie minden programon!?

Az eladója szerint vannak olyan programok ( pl: 7 - 8)ahol nem megy a fűtő betét, pedig a táblázat szerint 30 és 40 fokos vizet ír!

Na most, ha nem megy,...........mi lehet a gondja?!?

2016. jan. 24. 08:23
 12/15 anonim válasza:
A 30 fokos mosásnál hidegnek tünika viz 40 fokos mosásnál pedig langyosnak.ha nem fűt lehet baja a fűtőszálnak a hőfokszabályzónak fűtőszálhoz kötődő vezetèkeknek is.
2016. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A második kommentemben szépen, érthetően le írtam az ide (is) vágó választ!


Ha a fűtőbetéttel lenne gond, egyik PROGRAMON sem fűtene, de ez csak (és már ezt is írtam) a 7 és a 8 programokon nem fűt!


Programhiba!?!?

Az EEPROM IC - t nemrég töltöttük fel a gyári értékekkel! Igaz ez nemrég történt, ezt azért nem lehetett még tudni!!!


VEZETÉK SZAKADÁS!?!?!?


:) :) :)


Köszönöm karácsony a sok hasznos tanácsot!!! Legyen szép napod!!!

:) :) :)


Jézusom!!!!!

2016. jan. 26. 18:52
 14/15 anonim válasza:
Az os lehetsèges hogy fűt csak a testünk hőmèrsèklete miatt èrezzük hidegnek
2016. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
" Ilyenkor a bejövő víz hőfoka talán olyan 10 - 12 fok körüli! A szoba 20 - 24 fokos, mi meg vagyunk olyan 24 - 26 fokosak! Akkor csak kellene éreznem, hogy melegedett e a víz, de egyébként le is állítottam a gépet és hőmérőt dugtam a ruhák közé! Még 20 fokos sem volt fél óra elteltével! "
2016. jan. 27. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!