Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kaptam egy automata mosógépet,...

Kaptam egy automata mosógépet, jó márkájút nem olyan régi típus. Az a baja hogy elindítom bármely programon el is indul, halk stb, de egyszerűen nem áll le hosszú órákon keresztül mos. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Érdemes vele foglalkozni,szerelő stb,vagy kuka??

2015. okt. 5. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Mit jelent, hogy hosszú órákon?

Nekem rövidített programon kb. egy óra egy mosás.

Általában 30 fokon és 60 fokon szoktam mosni.

Ha sok ruha van benne, akkor tovább is tart, mint egy óra. Ha kevesebb ruha van benne, akkor gyorsabb valamivel.

A teljes programot még nem próbáltam, mindig rövidített programra állítom. Így is tiszták lesznek.

2015. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Az 5 éves mosógépünk 2 óra 20 percig mosott egy átlagos öko-programot, a mostani, teljesen új 3 óra 15 percig mos egy 40 fokos öko-programot. Ennél több? Mert ez normális hossz.
2015. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha most kaptad, akkor jó esetben van hozzá használati utasítás és garancia is.
2015. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

szerintem meg épp azért kapta, mert hibás.

akinek nem volt, vagy tönkrement a mosógépe, az ezzel is előrébb van.

olyan, mint a régi tárcsás gépek, csak kíméletesebb.

veszel hozzá jófogáson egy centrit, és 5000 ft-ból meg van oldva.

a gépet hagyod menni amíg gondolod, majd leállítod, kiveszed a vizes ruhát, kicentrized, kiteregeted.


amúgy nekem nem normális a 3 órás mosás. meg is őrülnék, ha addig zúgna, centrizgetne, vizet és áramot használna, stb.

attól nem lesz tisztább a ruha, hogy több ideig áll a vízben, mert mosószert gondolom nem adsz hozzá még menet közben.

nekem a 40 fokos mosás olyan 30-40 perc, nem szeretném, ha 6x-7x ennyi ideig tartana.

2015. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egy jó 10 éves mosógépem van, a normál program azon is két-két és fél óra. Általában csak fehér holmikhoz használom. Van több rövid program, azok olyan 40-80 percesek.

Szóval nem furcsa, hogy hosszú ideig mos, pláne ha esetleg bekapcsoltad az előmosás és +öblítés funkciót is... az lehet 3 óra is.

2015. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Programkapcsoló hiba lehet. Általában nem olcsó a cseréje.
2015. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ruha mennyiségétől függően megy a mosás. Amit kiír a kijelző az egy körülbelüli idő. Ha minden extrát hozzáadsz,90 fokon mosol akkor nem csoda hogy nagyon sokáig mos! Mi a márkája és a típusa a gépnek?
2015. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Whirpool, de lehet hogy nem irtam le rendesen hogy mi a baja. Nem állt meg még 5 óra múlva se. Én állítottam meg. A ruhák csuromvizesek voltak, de tiszták. Próbáltam másik programot is ugyanaz.
2015. okt. 6. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 5 óra már nem normális, hívj egy szerelőt hozzá.
2015. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ mindenkinek.
2015. okt. 7. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!