Ukrajnában cigi?

Figyelt kérdés
Utazom ki két hétre Ukrajnába, és olvastam róla, hogy kint sokkal olcsóbb a cigi. Minőségileg azért jó? A fesztre gondolok. És ott hogy működik? Most leszek kint először a rokonoknál, de félek a minőségtől. Ott hogy működik? Gondolom nincs nemzeti dohánybolt.... Mindne üzletben árulnak? Vagy náluk is kifejezetten dohányboltokban lehet kapni? Csenpészcigiket hol árulnak ami olcsóbb?

2016. jan. 16. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Konyorgom... rokonokhoz mesz, miert nem toluk kerdezed meg? Vagy ok nem tudjak, hogy anyuci 15 eves szemefenye cigizik?
2016. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyuci pici szene fénye 27 éve, és nem ezt kérdeztem. Olyan rokonok akik előtt ez nem téma, nem ezzel akarom őket traktálni, tudtommal ezért van az oldal, hogy megkérdezhessem.
2016. jan. 16. 19:37
 3/5 A kérdező kommentje:
És még odafele szeretném ezt elintézni,nem akkor ha ott vagyok. És elírtam az előbb. 27* éves :)
2016. jan. 16. 19:39
 4/5 anonim válasza:

Szia:)

Kárpátalján éltem 14 évig,egy éve költöztünk Pestre.

Bármilyen kisboltba bemész,van cigi.(legalabbis en mindig tudtam venni).

Ne ertsd felre

2016. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne ertsd felre,nem cigizek 15 evesen,apukamnak vettem:DD
2016. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!