Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy a comedys...

Észrevettétek, hogy a comedys sorozatokba, szinte mindíg a piálás körül forog minden? Nézzetek végig egy familiguyt, tesókat, vagy így jártam anyátokat.

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A sitcomok mindig valamilyen társaság köré íródnak (család, barátok, munkahely), az ivás (maga mint rituálé és nem ész nélküli piálás) pedig olyan mindennapos közösségi tevékenység, amit nehéz kikerülni. A szitkomok egyik jellemzője pedig az epizodikusság, nem kell hogy egymástól függjenek a részek, így a visszatérő elemeket akár minden részben láthatod.
2016. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tesók nem tudom mi, a másik kettőt végignéztem és hülyeséget beszélsz. A felnőtt élet része, hogy időnként szórakozni, iszogatni jár az ember, de ha szerinted ezek körül forog minden akkor valamit nagyon furcsán néztél.
2016. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt is észrevettek, hogy minden egyes részben megjelenik az ajtó motívuma, amin kimennek vagy bejönnek. Érdekes.
2016. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!