Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Észrevettétek már hogy az...

Észrevettétek már hogy az orvosi dolgoknál mikor nagy a sor a banyák mindig turakodni akarnak?

Figyelt kérdés
Nyomulnak előre, aztán mikor valaki megszólja őket, mindig beadják a tök ártatlant, hogy hát de ők nem is meg, ők azt hitték hogy bla bla bla...
2015. febr. 26. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem csak az orvosi dolgoknal van igy. A boltokban is, buszokon, postan, mindenhol!
2015. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy az első írja, mindenhol nyomakodnak, én meg fel tudnám rúgni mikor babakocsival állok sorba és beáll elém, mert gondolta hogy oda várok én is-bocsi, csak ez épp ma játszódott le a postán. Nem is értem mit gondolt a nyanya, hogy oda járok a gyerekkel levegőzni...
2015. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
ez mindenhol így van sajnos
2015. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Mindenhol így van...inkább előre engedem,és röhögök magamban hogy szegény nyugdíjas,nem ér rá semmire,nincs ideje.
2015. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen, észre vettem. A rosszabb, mikor befurakodnak az ember elé és mikor finoman szólsz nekik, hogy te álltál ott, még nekik áll feljebb és jön a " majd megtudod hogy ha öreg leszel...", meg az " én álltam itt előbb." szöveg.
2015. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban kevés már a hátralevő ideje, ezért nem akarja felesleges várakozással tölteni.
2015. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A megfogalmazásod sértő, de sajnos igaz. Kisgyerekes anyukaként gyakran járom az orvosi rendelőt, gyógyszertárat, és képesek kielőzni, úgymond ő csak gyógyszert jött feliratni, meg fáj a lába, nem bír sorba állni, tisztelet a kivételnek.

Azt hittem ez csak nálunk van így, hogy a nyugdíjas nénikék úgy gondolják, őket előre kell mindenkinek engedni.

Ezzel az erővel nekem is jogom lenne tolakodni, amikor a két kicsi gyerekem egyszerre üvöltve nem bír várakozni, én hüje meg inkább türelemre tanítom őket.

De a múlt héten az én csendes személyiségem is kiverte a biztosítékot, amikor a gyógyszertárban hosszú sorbanállás után egy nénike szó nélkül elémállt és nyújtotta a gyógyszertárosnak a 66 db receptjét, hogy elnézést, van aki sorban áll, vagy a szeme olyan rossz, hogy nem látja az ölemben a kézzel-lábbal kapálódzó gyerkőcöt, legalább őrá lenne tekintettel!!!!

2015. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem csak az idős emberek csinálják.
2015. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!