Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan azt álítják hogy a...

Sokan azt álítják hogy a Kárpátia rasszista együttes. Van ebben valami igazság?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs. A Kárpátia nem keverendő össze a Divízó88-cal és hasonlókkal, amik rasszisták.
2010. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Nem rasszista, nem gyűlölködik a szövegeiben [hasonlítsd össze a Dívió 88-cal, a Magozott Cseresznye OI! kiáltozásával]. Koncerten nem tudom, hogy viselkednek, még nem voltam ott - ezért inkább nem mondok semmit.

Mások viszont vannak, igen, akik rasszisták.

2010. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem utálják a cigányokat?
2010. márc. 27. 18:19
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
A kárpátia alapból egy kibas-zott nagy sza.r....
2010. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért utálná a Kárpátia a cigányokat? Egy dalszöveg vagy nyilatkozat se utal erre.
2010. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
vannak akik azt mondják hogy a kárpátok zengjetek című számukban megemlített "legyen mint régen volt szeplőtlen nemzeted" a cigányokra utal, vagyishogy cigánymentes országot akarnak... ez sem igaz?
2010. márc. 29. 12:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem rasszista, max. hungarista.
2010. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem, mert a cigányok évszázadok óta itt élnek (Mátyás uralkodásának idején már itt voltak, mint vándorzenészek). Nem rasszisták.
2010. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Most mond ki szereti a cigányokat?Nem,nem rasszisták.A Hol vagytok Székelyekben szokták koncerten azt mondani hogy "...elvették tőletek a bocskros oláhok..."De én még ezt nem mondanám rasszistaságnak,sem cigánygyűlöletnek...

Amugy meg csak megemlítem hogy a Magyar Gárdáról is találgattak,és annak is még csak a negyede sem volt igaz.Erről meg ennyit!

Hajrá Nagymagyarország!

2010. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
az előző hozzászólónak: a bocskoros oláhok azok a románok. Egyébként én is keresem a választ a Kárpátiára és nem értem hogy akkor miért van annyi rasszista rajongójuk?
2012. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!