Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házasság előtt nincs szex, de...

Házasság előtt nincs szex, de most meg olyan ferfibe lettem szerelmes aki nem tudom hogy állna ehhez mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ő tipikusan olyan férfi akinek szinte senki nem mond nemet, de én sokszor es sztem ezert akar engem, na de nem mindegy hogy hogyan akar... Randizgatunk és nagyon jol erezzuk magunkat a legtöbb kapcsolatban ilyenkor már van szex, amit nem tartok helyesnek de a miénkben nincs. Már mondtam neki hogy ez a helyzet, ő azt mondta elég később eről beszélni de soha nem vágna át. Mindenképp házasság után akarom elvesziteni a szüzességem de ő életem szerelme és ha ő ezt teljesen ellenezni fogja?? Tudom hogy házasság nélkül is lehet boldognak lenni de hát én ezt megfogadtam. Huszonévesek vagyunk
2016. jan. 19. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

beszéljétek megy egymással nyíltan...


Oda állsz elé és elmondod, hogy ez bánt és megbeszélitek, ha nem tudtok ilyenről beszélni, nem vagytok egymásnak valóak!


Sok sikert és boldogságot kívánok :)

2016. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és ha nem jó vele a szex? ha impotens? ha olyan izgatja fel az ágyban, ami téged undorral tölt el, és ez csak a házasság után derül ki?
2016. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot nektek is!! Szerinte ha ket ember szeteti egymast nincs gond az agyban se en csak az elsotok felek
2016. jan. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!