Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy sajátos nyelvezet van...

Egy sajátos nyelvezet van kialakulóban bizonyos internetes oldalakon. Csak nekem szokatlan, s zavaró?

Figyelt kérdés

Fiktív példák.

Ez a férfi ingeket hajtogat. Nézd meg miért teszi!


Így főz kacsát ez a kínai nő. Nézd meg, s ezután te is mindig így fogod főzni.


Ez a kisfiú fára mászik. Meg fogsz lepődni, miért!


2016. jan. 20. 11:25
 1/4 klopusz ***** válasza:

Engem is idegesít, az biztos.


Falra tudnék mászni az olyan szövegektől, hogy "nem fogsz hinni a szemednek", "le fog esni az állad" és társai.


Ne ők döntsék már el előre, hogy mi lesz a véleményem!

2016. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sulek Péter válasza:

És amikor beléptek az épületbe olyat láttak mint még soha,.... ott volt egy kiscica a fészerben

Hát beszarás :)

2016. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ja nekem se jön be, de megszoktam már, mást nem tehet az ember.

Gyakori az is, hogy "sosem gondolnád" "eszedbe se jutna amit ez a pali csinál" "megmutatjuk hogy csináld, hogy jó legyen" "nem fogod elhinni, mit csinált""sosem jutna eszedbe, most mégis megmutatjuk"

2016. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen mondatok a kattintásvadász címek. Nem mondanak semmit, nem utalnak semmire, de felkeltik az érdeklődést annyira, hogy választ kapj. Általában kamuoldalak, élnek ilyesmivel. Kamuoldalakra pedig nem kattintok.
2020. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!