Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről rendelt, úgy néz...

Mi_manera kérdése:

Külföldről rendelt, úgy néz ki "elveszett" csomag megtalálására mennyi esély van?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Hátha tud valaki segíteni, esetleg járt már hasonlóan, saját tapasztalatból.

Külföldi webshopból rendeltem, és már meg kellett volna kapnom a csomagot. A posta nem tud róla, feltételezem az elosztóban lehet, rosszabb esetben már ott sincs. Kinyomozható esetleg valahogy, hogy merre lehet a csomagom? Tracking szerint már Magyarországon van.

Vagy szimplán a kutyát sem fog érdekelni, ha telefonálgatok Budaörsre (ha jól tudom oda érkezik be első körben).

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!


2016. jan. 22. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem postára érkezett a csomagom, Tracking Number birtokában emailt írtam, mert összevissza vitték címre, nem tudták értelmezni a 1104 Bp. címzést, mert az első egyes az előző sor végén, a többi a köv. sor elején volt.

3 sikertelen kisérlet volt kézbesítésre a 3. és 4. kerületben.

Írj a szállítónak! Meg kell annak lenni, könyvelt küldemény.

2016. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nekik már írtam, azt mondták x.-én postázták a csomagom. Ami a problémám, hogy ma kaptam meg egy másik pakkot, amit sokkal később rendeltem ugyan onnan, meglepődésemre az eredeti csomag felnyitva (nem az eredeti perforált helyen) visszaragasztva érkezett meg. Nem vagyok naív, kinézem, hogy esetleg 1-1 szimpatikusabb csomag, ugyanilyen kinyitás után sehova nem megy tovább az OLK-ból.
2016. jan. 22. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Szállító alatt a "postást" értettem.

Ha a csomag láthatóan nem eredeti csomagolású jegyzőkönyvet kell felvetetni.

2016. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!