Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha álmaimban...

Mit jelent az ha álmaimban folyamatos visszatérő jelenség a macska?

Figyelt kérdés
Ma pl. két macskával is álmodtam, egy cirmos anya cicával és egy fehér kölyökcicával akit simogattam és el akartam vinni, először nem tudtam de végül az anya macska megengedte hogy elvigyem,mert már nem kellett neki. De ez csak az egyik történet, gyakran megjelennek a macskák az álmaimban... hajkurásztam is már őket ,ilyesmik. Lehetőleg csak olyan válaszoljon,aki értelmezni tudja vagy segíthet az álmaim értelmezésében, köszönöm.
2010. márc. 28. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Önállóság, jó vezetői készségek. Macskakarmolás: átmeneti bizonytalanság, szívesen hagyatkoznál mások tanácsára, de büszkeséged tiltja a segítségkérést. Fekete macska: kockázatos vállalkozás, amelynek eredményében magad sem bízol. Cirmos macska: emelt fővel viselt kellemetlenség; tarka macska: nem tudsz kialakítani egy véleményt. Macska, aminek olyan színe van, ami a természetben nem fordul elő: kiegyensúlyozottnak, határozottnak mutatod magad, jókedvet színlelsz, holott épp ellenkező érzelmeid, hangulataid vannak.Megjegyzem, hogy szerintem a macska a szuverenitás és a kiszolgáltatottság együttes, ezért érdekes jelképe, számos alantas indulat áldozata. Valószínűnek tartom, hogy a macskák körüli balhitek kialakulása, a macskák üldözése azért gyakori, mert az emberek irigylik a macskák önállóságát esetleg hangos szerelmét, saját gyámoltalanságukért, kiszolgáltatottságukért a védtelen állatot, az igazi vad kicsinyített mását büntetik. Nehéz kivételt tennem a macska-rajongókkal, akik a gondoskodás ürügyén előszeretettel ivartalanítják kedvenceiket. Nem tudom bizonyosan, hogy a macska álombeli megjelenése összefügg-e az általam feltételezett sajátos viszonyulással.
2010. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok nagy álomfejtő, de kikerestem neked az álmoskönyvben, ezt irja:


macska : hamis emberrel lesz dolgod

-háztetőn: rossz jel

-doromboló: titkos viszonyod felfedik

-fehér:álnokság

-fekete:harag

-fiatal:csábítás

-karmoló:lopás

-nyávogó:betegség

-szürke:szerencse a szerelemben

-tarka:irigység

-vad:veszekedés

-t etetni:hálátlanság

-t látni:csalás

-val játszani:rossz társaság

(forrás:Black and White kiadó, Álmoskönyv)


Na hát ezt írják, válogass :)

2010. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Macska: Féltékenység és lángoló szerelem.

Cica: Fegyelmezetlenség jegye.

Egy öregasszony szerint: karmoló cica jelzi, hogy haragos kezek közül menekülsz.

Fiatal cica: elcsábításod mutatja.

Cicát látni jelent még: kellemetlenséget és elárult szerelmet is.

1855-iki könyv szerint: cica mutatja, hogy hamis emberekkel lesz dolgod, de te könnyenhívő lész a beszélgetésben. (ez fiatal nőkre vonatkozik.)

Cica jegyez: kiabálást, kellemetlen tárgyalást.

Cica a háztetőn: gonosz jel; öregasszonynál: betegség

Forrás: Krúdy Gyula Álmoskönyv

Egyébként van cicád? vagy csak szeretnél?

2010. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek akkora marhaságok amiket leírtok... azért álmodik sokat macskával mert igazából is sokat van macskaközelben és sokat lát macskákat. Ha nem így lenne akkor nem álmodna macskáról.
2010. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem hiszed el akkor vegyél egy álmoskönyvet, k*csög!
2010. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég érdekes dolgokat jelent.. Egyébként nincs macskám, nem is szeretnék ,és nem is vagyok sokat macskaközelben.
2010. ápr. 4. 19:56
 7/7 anonim válasza:

a 4-es válaszolónak: az is elég nagy hülyeség, amit te írsz! :D részemről, bár imádom a macskákat, de kb. 5 éve nincs saját cicám és SOHA nem vagyok macskaközelben (teszem hozzá, hogy sajnos!) és ismerősöm sincs, akinek macskája lenne a közelemben. :)

(ezt a hozzászólást csak azért írom, mert az utóbbi időben én is folyamatosan macskával álmodom - így jutottam el ehhez a kérdéshez is, rá szerettem volna keresni, mit jelent.)

2014. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!