Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű, hogy...

Mennyire valószínű, hogy igaz, mikor egy ebay eladó odaírja egy tárgyra, hogy autentikus? Van valakinek tapasztalata? Ellenőrzik ott valahogy az eladókat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ellenőrzik.

De olvasd el az eladóról írt visszajelzéseket, segíthet.

Aztán dönts.

2016. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ellenőrizni elsősorban maguk a vevők ellenőrzik, azzal, hogy értékelik az eladót. Ez oda-vissza igaz, tehát vevőt is értékel az eladó. De ez utóbbi most kevéssé érdekes.

Mire írja az eladó, hogy autentikus? Ilyen termék összefüggésben ritkán hallom és olvasom.

Keress olyan eladót - ha nem akarsz kockáztatni –, amelyiknek már sok eladása volt, s az értékelésnél 90% fölötti számot látsz.

2016. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
angolul volt, hogy "hiteles", "authentic" :) egyébként egy aukcióra bocsátott táskáról van szó, ami elvileg eredeti, csak az ára gyanús lett nekem, gondltam, hátha van valakinek tapasztalata
2016. jan. 26. 09:46
 4/4 anonim ***** válasza:

attol fugg

en is kaptam a fonokomtol egy taskat karacsonyra, amit a felesege vett nagyon dragan de szerintem iszonyat ronda volt es eladtam ebayen es oda irtam, hgy eredeti, mert tudom melyik boltban vette es ott nem arulnak hamisitvanyt


SOKKAL olcsobban adtam mint a bolti ara, hisz en igy is ugy is csak kerestem vele, es joggal gyanithatta volna a vasarlo hogy ez tul olcso es biztos hamis, de profi kepeket raktam fel a taskarol es latszott minden cimke/papir/jelzes, vagyis lathato volt, hogy ez tutti eredeti


tobbiek jol irtak, elado ertekelese nagyon sokat jelent, illetve, hogy mit arul meg. Ha van 200 db ilyen "autentik" taskaja, akkor gyanithato, hogy masolat vagy lopott, ha arul mindenfele csetreszt es csak ezt az egy taskat, azt lehet hogy tenyleg vette, vagy kapta ajandekba es meg akar tole szabadulni.


Egyebkent meg mit foglalkozol vele? Ugyertem ismersz egyaltalan valakit, aki meg tudja allapitani ha ranez egy taskara, hogy eredeti vagy hamisitvany? Biztos hogy NEM. Ha egy eredetit es egy hamisat egymas melle teszel es jol atnezed, esetleg rajossz melyik melyik, de nehogymar az utcan beszoljanak, hogy nezd azt a luzert, hamisitvany taskaja van....


Hacsak nem veszel egy Adidast es Adidos van rairva, akkor a kutya nem mondja meg, hogy hamis vagy sem...

2016. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!