Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Össze vesztem a legjobb...

Éva011 kérdése:

Össze vesztem a legjobb barátnőmmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb 8 éve barátnők vagyunk,és állandóan veszekedünk. Mindenen megsértődött alsóban,most már nem mindenen. Azon vesztünk össze hogy,3-ba jött egy új lány,és először nem akartunk vele barátkozni. Utána valahogy megszerette és barátok lettek,úgy voltam vele hogy akkor én is barátkozok vele. utána jóban is voltunk vele,de mikor 5-esek lettünk akkor egyre sűrűbben volt vele. Kicsit mérges voltam rá de nem mondtam meg neki,mert akkor megsértődne! Csak a másik barátnőmnek oda súgtam hogy már megint ahhoz a másik lányhoz megy,és utána jött vissza és megkérdezte min sugdolódzunk? Erre mondtuk hogy semmit. Erre pipa lett és elment a másik asztalhoz a másik lányhoz. Így vesztünk össze! Én vagyok a hibás?
2016. jan. 27. 19:34
 1/3 anonim válasza:
Én több mint 10 éve ismerem a legjobb barátnőmet - és több mint 6 évig voltak hasonló konfliktusaink. Lassan ez a 14. év , lazábbak vagyunk mint valaha , és nem zavar minket ha mással is beszélgetünk, barátkozunk , esetleg mással megyünk el valahova egymás nélkül. Ez természetes. Viszont ha problémánk van , mindig ott vagyunk egymásnak . Idő kell , kinövitek ! :)
2016. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,csak tudom hogy direkt csinálja,és ez bosszant! És úgy tekint rám mintha a 'JÁTÉKSZERE' lennék. Beszélgetünk meg minden,csak amikor a lány ott van akkor meg nem szól hozzám. Meg nevetgél velem. Néha már majdnem sírok.
2016. jan. 28. 12:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,kibékültünk! :)
2016. jan. 29. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!