Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb venni az...

Melyiket érdemesebb venni az emagon?

Figyelt kérdés
Ugye szeretnék venni az emagon egy iphone 6s-t és van két válaszék amit a gsm home ajánl és van amit az emag. és a gsm homeos is jo??? és még az lenne a kérdésem ha az iphone 6s ugye 3Ds akkor eleg a 16gb vagy sokat foglal és kell legalább 64gb??? legyen 64 igaz?? a válaszokat előre isköszönöm. és még milyen boltok vannak pl. mediamarkt vagyis ahol lehet független telefont venni.

2016. jan. 29. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

16 giga annak elég, aki csak telefonál, de akkor annak fölösleges ilyen drága telefont vennie.


Egyébként mi az, hogy 3d? 3d a telefon, mint mindegyik, ha arra a nyomásérzékelős fityfenére gondolsz igen, az benne van az S-ben, de kb semmire sem jó.

2016. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és a 6 jobbn megéri??
2016. jan. 29. 15:46
 3/10 A kérdező kommentje:
amugy az árukeresőről én is tudtam, csak ott gsmből lehet venni csak nem??
2016. jan. 29. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:

nem, vannak fos gsm-ek, és vannak normális üzletek is.


De az S reklámjában is benne van, hogy igazából semmiben sem változott, csak van bnne az a funckió, ami valszeg még egy iphoneban benne lesz, aztán kiveszik, mert fölösleges és senkinek se fog kelleni.


Én személy szerint simát vennék, az s egy marhaság.

2016. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én ki szeretném próbálni, és ha tudod hoogy hol vannak normális boltok akkor megkérhetllek arra hogy az árukeresőn keresel neekem iphone 6s 64gb rosegold, vagy spacegryt??? köszi előre is.:)))
2016. jan. 29. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Aranyom, ezeket a szavakat kellett csak volna beírnod...

[link]

Ha neked megér ennyi plusszt az a funkció, akkor jó szórakozást.

2016. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de melyik jó ésmelyik nem jó?? mert azt irtad hogy vannak jok is
2016. jan. 29. 16:02
 8/10 A kérdező kommentje:
és akkor emagona gsm homeos jó?? és hogy van ez?? papírokat adnak rá? vagyis biztosítást vagy valamit?
2016. jan. 29. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:

üzlettől függ, de papírokat mindenképpen adnak rá.

Jó az emagos is, a helyedben a gsm-eket elkerülném messziről.

2016. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt. amugy csak ennyit szerettem volna már az elejétől :'DDDD
2016. jan. 29. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!