Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Felvezetésként a legjobb barátommal általában 6 órakor kivisszük a kutyát sétálni, néha beugrunk a közeli kondiparkba.

Haver a következőt álmodta: Ugyanígy kivittük a kutyát, Gregit a közeli templompark mellé, játszott a többi kutyával, lézert kergettek, labdáztak. Később ugyanúgy elindultunk a kondipark felé. Lehajoltam a kutyámhoz, és lelőttem. Majd azt mondtam haveromnak, hogyha utánam hozza a kutyámat, vagy ő utánam jön, ő is ugyanúgy végzi. Azt mondja, hogy ezután elsétáltam, és felkelt. Már ez magában furcsa... Ezután elvileg haverom visszaaludt és azt álmodta, hogy a saját kutyájuk halt meg otthon. Elég furcsa és rémisztő ez a két álom. Mit jelenthet vajon? Van valami ötletetek?



2016. jan. 30. 20:37
 1/1 anonim válasza:
Ez csak egy szimpla álom. Lefekvés elött lehet valami ilyesmire gondolhatott.Meg ha szívből szereted a kutyádat akkor meg pláne nem fog megtörténni.Vannak azok a tipikus rémálmok amik csak úgy lezajlanak a fejünkben.Semmit sem jelent.
2016. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!