Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az, hogy valaki ilyen meg...

Az, hogy valaki ilyen meg olyan fajta zenéket hallgat vagy szeret abból meg lehet állapítani a személyiségét is? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Vagyis hát akkor érthetem úgyis , hogyha valaki rock zenét hallgat akkor ő ilyen meg olyan fajta ember vagy ahogyan általában más emberek szokták mondani , hogy tudjátok kik szoktak ilyet meg olyat hallgatni ez az egyik része a dolognak..

A másik része a dolognak az , hogy pl.: hogyha valaki mit tudjam én dubstepet hallgat akkor ő milyen fajt ember / illetve személyiség és persze a dubsteppen belül is pl.: Van még több ezer előadó illetve zenék mint pl.: Skitzo vagy R3HAB

vagy vannak még a rap zenék és azon belül ez meg az a fajta

vagy rock zenék vagy pop vagy metál szóval azért értitek , hogy mégis akkor miről lenne itt szó és előre is köszi a véleményeteket ..


2016. jan. 30. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy esetleg valami külön oldalt nem hoztak létre ezzel kapcsolatban vagy nincsen semmi link erről / ezekről a fajta dolgokról .. (?) Előre is köszi mindenkinek
2016. jan. 30. 21:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, az, hogy ki milyen zenét hallgat nem mondd el az illetőről szinte semmit.


NAGYON MINIMÁLISAN természetesen befolyásolhatja a személyiséget, de ez csak az extrémebb esetekben észrevehető.


Egy átlag ember nem EGY műfajt szeret és hallgat, ami azt jelenti, hogy egy műfaj meg se tudná határozni a személyiségét.


A zene nagyon fontos dolog lélektani szempontból, de az emberről magáról nem feltétlenül árul el bármit is.


Ha valaki dubstepet hallgat, az egyetlen dolgot árul el róla: ő szereti a dubstepet.


ha valaki metált hallgat, akkor ő szereti a metált, stb stb.


Bár az emberek szeretik azt hinni, hogy aki más zenét hallgat, mint ők, azok nem normálisak, elvégre a saját zenéd a legjobb, a többi meg mind vacak. De ez hülyeség.

2016. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért szoktam az iskolában azt hallani másoktól amikor pl linkin parkot hallgatok tőlük is az újabb verziókat meg mondjuk mikor headhunterzt is hallgattam akkor is már azt hallottam az osztálytársaimtól , hogy tudjátok kik szoktak ilyet hallgatni és nem tudom , hogy kikről van szó meg mondjuk pl.: amikor headhunterzt is hallgattam meg posztoltam ki facere akkor a tanárom is azt mondta, hogy ezeknek mind az agyukkal van baj/ probléma
2016. jan. 31. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:

ismétlem: vannak szűk látókörű idióták akik azt hiszik, ha valaki más zenét hallgat, mint ők, akkor az hülye.


pl: ha valaki csak dubstepet hallgat, és elég hülye, akkor azt fogja mondani, hogy az összes többi zsáner sz-ar.


A metál elitisták még zsáneren belül az alzsánereket is gyakran le sz-arozzák.


De ezek a hülyék. A zene arra van, hogy kifejezze az érzelmeket, hogy egy olyan világba repítsen, ahova más nem tud, mint egy drog, csak rossz mellékhatások nélkül.


És ez olyan, mint minden más dolog a világon.

Ha nekem X van, akkor Y az vacak. Indok: nekem nem az van.

Ha valakinek iphoneja van, az lehúzza az androidot, mert neki nem az van, ha valaki xboxozik, az lehúzza a playstationt, mert neki nem az van, ha valaki tuc-tuc-ot hallgat az fikázni fog minden más stílust, mert ő nem azt hallgatja.


Az okos ember elfogadja a másikat, a majom pedig mindent fikáz.


Nem kell, hogy minden stílus bejöjjön, de tiszteletben kell tartani más ízlését, lehet, hogy valaki a te ízlésedet nézi le.

2016. jan. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2016. jan. 31. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!