Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki!? Segitene?

Valaki!? Segitene?

Figyelt kérdés
Need for speed underground2 kezdtem el ujra jatszani. A 3. Szakasz-nal tartok, minden versenyt megnyertem, (a rejtetteket is) es mindenfele $zarsaggal teleragasztottam a kocsim de akkor se enged tovabb! . Es most hogyan tovabb? A 4. Szakasz hogy fog megnyilni? A SUV os baromsagokkal kimeljetek. ERTELMES VALASZT szeretnek!

2016. jan. 31. 00:10
 1/2 anonim válasza:
A játékkal én is elakadtamm a 4-es szinten(?). De a SUV-os "baromság" kell, mert vannak hozzá versenyek, amik csak akkor nyílnak meg ha van ilyen autód, és csak vele lehet indulni!
2016. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Kedves válaszoló, a "SUV-os baromság" egyáltalán nem kell, én már legalább 15-ször végigtoltam az Underground 2 karriert és soha egyszer sem használtam SUV-ot.

Kedves kérdező, el kell érned a kocsiddal 3 csillagot, hogy továbbmehess és sajnos ehhez nem elég, ha teleragasztod mindenféle szarsággal, hidd el, tapasztalatból mondon. Pakolj rá minden tuningelemből, rakj rá minden elérhető cuccot minél magasabb vizuális értékkel.

2016. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!