Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most ez mégis micsoda? (...

Most ez mégis micsoda? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Figyeljetek múlt héten haverral voltam egy kávézóban dumálgattunk meg minden aztán volt ott egy csávó aki ugyan úgy beszélgetett a haverjával meg minden aztán náluk meg szóba jött az , hogy a gyerek egyszer nézte az észbontókat vagy mit nem tudom , hogy pontosan mi az aztán , hogy őt idézzem ahogyan mondta : " volt egy nő aki nem tudott arra válaszolni , hogy mikor volt a honfoglalás meg minden és ő meg úgy kezdte , hogy 15.... majd a gyerek elnevette magát meg minden , hogy valaki hogy lehet ennyire hülye meg minden mert , hogy ez azért alap műveltség " jó aztán lehet , hogy van benne valami és aztán akkor utána mondták még ott páran , hogy ezt a gyereket megfogják utálni .. de én meg azt nem értettem , hogy miért ? Ezt valaki elmagyarázná nekem .. ? Előre is köszi
2016. febr. 1. 18:11
 1/1 anonim válasza:
WTF?
2016. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!